Zarabiamy Lokatami

Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - kredyty gotówkowe

Kanał wpisów

piątek, czerwiec 2 2017

Kredyt gotówkowy dla studenta

gold-431536_640.jpg Wsparcie finansowe dla studenta Kredyt bankowy w wielu sytuacjach umożliwia podjęcie trudnego wyzwania. Tak właśnie jest w przypadku osób, które planują kontynuować naukę na uczelni ale nie mają środków finansowych aby móc spełnić swoje marzenia. Nie bez przyczyny większość banków oferuje kredyt gotówkowy studencki.

Formalności w kredycie studenckim O pożyczkę gotówkową dla studenta może ubiegać się sam zainteresowany lub np. rodzice studenta. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z sytuacją, kiedy to osoba niepracująca (kandydat na studia dzienne) nie notuje stałych dochodów, a mimo to jest dla instytucji bankowej poważnym partnerem biznesowym. W praktyce jednak, bardziej cenionym klientem banku będzie z pewnością przyszły student, który planuje naukę w trybie niestacjonarnym, czyli zaocznym. Niezależnie od trybu studiów, osobą figurującą na umowie bankowej może być np. rodzic studenta, to właśnie na nim będzie spoczywać odpowiedzialność za spłaty kredytu gotówkowego.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, kwiecień 21 2015

Kredyt gotówkowy z minimum formalności

Banki konkurują między sobą o względy klientów, dlatego też produkty finansowe są obwarowane coraz mniejszymi formalnościami do spełnienia przez potencjalnych pożyczkobiorców. W kolejce po względy klientów ustawiają się także i parabanki, czyli instytucje finansowe, które działają na zasadzie firm pożyczkowych. Trzeba przyznać, iż rozpiętość oferty jeśli chodzi o produkty finansowe jest ogromna, klienci mają w czyn wybierać. Swoje decyzje podejmują pod kątem kryteriów, które muszą spełnić by dostać kredyt. Tutaj znajdziesz tani kredyt gotówkowy, na najlepszych warunkach.

Często najważniejszą sprawą jeśli chodzi o kredyty gotówkowe jest fakt sprawdzania bądź właśnie nie sprawdzania w BIK czyli w Biurze Informacjo kredytowej. Klienci, którzy mieli kiedyś problemy ze spłacaniem długu, widnieją w aktach jako kredytobiorcy problemowi, którym nie można ufać, gdyż jest to ryzyko dla pożyczkodawcy. Oczywiście problemy związane z kredytem sprzed lat mogą nie mieć żadnego związku ani odzwierciedlenia z obecną sytuacją kredytową potencjalnego kredytobiorcy, nie mniej jednak banki podchodzą z dużą rezerwą do takich osób, po prostu im nie ufając. Brak sprawdzania kredytobiorców w BIK jest wiec ważną sprawą dla kandydatów do pożyczki.

Minimum formalności wymagają parabanki. Tutaj głównym atutem będzie brak sprawdzania przeszłości kredytowej, oraz absolutne minimum formalności. Klient przychodzi z dowodem osobistym jeśli chce małą pożyczkę, jeśli potrzebuje większej kwoty, zwykle trzeba pokazać zaświadczenie o zarobkach. Największym zaufaniem cieszą się umowy o pracę na czas nieokreślony, gdyż te gwarantują płynność finansową w chwili wypowiedzenia umowy, zawsze jest jeszcze czas aby w miarę bez problemów poszukać nowego zajęcia. W tej sytuacji człowiek nie pozostaje bez pieniędzy z dnia na dzień, a instytucja bankowa lub też parabank nie borykają się z problematyczną windykacją.

Produkt finansowy o nazwie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to zwykle pożyczka na dowód, bez poręczyciel itd. Warunkiem udzielenia jest po prostu posiadanie pełnoletniości. W praktyce jednak nie oznacza to, iż klient nie jest w obole sprawdzany. Tego typu usługi są zwykle dostępne dla klientów, którzy od długiego czasu korzystają z usług danego banku. Najlepszym poświadczenie wiarygodności kredytobiorcy jest jego historia na koncie ROR.

piątek, listopad 21 2014

Kredyt spłacany tradycyjnie czy internetowo?

W jaki sposób spłacamy kredyty zaciągnięte w bankach? Możliwości mamy dwie – placówka lub przelew bankowy na odpowiednie subkonto. Które rozwiązanie będzie bardziej korzystne dla samego kredytobiorcy? To zależy od przypadku. Wiadomo jednak, że nie warto kierować się rozwiązaniami uniwersalnymi, jeśli chodzi o temat finansów. Kredyty gotówkowe nie zawsze będą dobre dla klienta, jeśli ten nie dopasuje ich do swoich własnych możliwości. Warto dokładnie przemyśleć kwestią jego zaciągnięcia. W kilka chwil przekonamy się o tym, że zarówno jeden, jak i drugi sposób kredytowanie może być dla nas odpowiedni. Musimy jedynie skusić się na znalezienie złotego środka, co w przypadku kredytu nie jest takie skomplikowane jak może się wydawać. W kilka chwil dokładnie przeanalizujemy swoją własną sytuację – co powinnyśmy wybrać w swojej sytuacji? Za chwilę dokładnie się dowiemy co będzie dla nas priorytetem. Jeżeli potrzebujesz gotówki to kliknij to i wybierz najlepszy kredyt z pośród wielu ofert.

Kontynuuj czytanie...